Haber

KUMKAPI’DA KOMŞU RESTORAN ÇALIŞANLARININ KAVGASI KAMERADA

FATİH, Kumkapı’da komşu 2 restoran çalışanları arasında sandalyelerin havada uçuştuğu kavga çıktı. Silahların da kullanıldığı kavgada bir kişi kurşunla bacağından yaralanırken, sokağın savaş alanına döndüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Fatih Kumkapı’da geçen cumartesi gecesi komşu restoranların çalışanları bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma kısa müddette yerini hengameye bıraktı. Hengamede tekme ve yumrukların yanı sıra sandalyeler havada uçuştu. Hengamenin devamında taraflardan biri öbür kümeye silahla ateş açarken silahtan çıkan kurşunlar bir kişinin bacağına isabet etti. Olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Yaralı, sıhhat gruplarının yaptığı birinci müdahalenin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis, olayın yaşandığı restoran ve etrafında incelemelerde bulunurken hastaneye kaldırılan yaralının sıhhat durumunun düzgün olduğu öğrenildi.

Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen imgelerde taraflar birbirleriyle konuştuğu sırada bir anda arbede etmeye başladıkları ve birbirlerine sandalyeyle saldırdıkları görülüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu