Haber

İnönü Belediyesi Spor Kulübü Milli Takım Sporcusu Elif Gökçe Avcı, Dünya Kültür Mirası Yarışı’nda birinci oldu

Eskişehir İnönü Belediyesi SporKulübün Milli Takım Sporcusu Elif Gökçe Avcı, Dünya Kültür Mirası Yarışı’nın kazananı oldu.

İnönü Belediyesi Spor Kulübü’nün ulusal ve yerel branşlardaki büyük başarısı kaldığı yerden devam ediyor. İnönü Belediyesi Spor Kulübü Sporcusu, Ankara Polatlı İlçesi’nde bu yıl dördüncüsü 914 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Uluslararası Gordion Yarı Maratonu Dünya Kültür Mirası 10Km yarışında büyük bir başarıya imza atarak birinci oldu. Ulusal ve yerel branşlarda adından sıkça söz ettiren İnönü Belediyesi Spor Kulübü’nün başarılı Milli Takım sporcusu, Türk Oryantiring Takımı’nda milli formayı giyerek ülkemizi temsil ediyor. Yıllardır çok sayıda kupa ve madalya kazanan İnönülü sporcuyu tebrik eden İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, “Dünya Kültürel Miras Yarışı’nda 914 sporcu arasında birinci olan Belediye Kulübümüzün başarılı sporcusu Elif Gökçe Avcı’yı tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyorum.”

Başarılı sporcu Elif Gökçe Avcı da katkı ve desteklerinden dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkürlerini iletti. – ESKİŞEHİR

tusba-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu